KONST / Litografier / Litografi 13128451
nr 1312 8451
Otte Sköld
(1894-1958), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Motivet: 36x40 cm
Utrop:
500 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:38:08
Otte Sköld
Läs mer om Otte Sköld